11 Comments

  Pokud se vám moje videa líbí, budu moc rád za sdílení, palce a hlavně odběr mého kanálu, o nic nového pak nepřijdete. A že toho bude!

  Tak kdo přihodí pár smetanů, tak dostane 1.0 81kw a bude motorově úplně někde jinde.

  chtěl bych se zeptat jk se má zajíždet nové auto 1,4 tsi 92 kw

  Auto dobrý, ale ten tříhrnek je prostě hrůza. U Škodovky mám ještě jeden problém a to jsou jejich nekvalitní sedačky i v nejvyšší výbavě za příplatek, z kterých mě na delších cestách vždy bolel zadek a záda. Kolikrát jsem ani nevěděl, jak už si mám sednout :-/. Jinak myslím, že Škoda jsou dobrá auta a to jejich "simply-clever" mi brutálně u Audiny fakt chybí. Ať se každý posmívá, ale tohle má Škodovka vychytané :-).

  Vyborny, myslim, ze takhle maji vypadat recenze aut.

  Fabii combi 70 nebo 81kw nevěděl jsem jakou vybrat. Objednal jsem 70kW s lepší výbavou. Díky za recenzi. Uklidnila mě, že to nebude tak špatný 🙂

  Nejlepší recenze na Rapida, co jsem viděl. Měl jsem ho 5 let. Vše si vystihl dokonale. Ještě by bylo fajn a dost šokující kdybys porovnal třeba 1.2Tsi 63 kw 2013 Active plus třeba s 1.0TSi 2018 Monte Carlo.

  Tak špatný podvozek jsem už dlouho nezažil. Horší jak O1! Záď utíká až příliš často a je to až záludné, až nebezpečné auto. Platí to jak pro suchou, tak mokrou vozovku.

  Rapid je docela fajn auto a vůbec škodovky všeobecně…. až na ty 3 válcový napodobeniny motorů…to je zkrátka downsizingový úlet.

  Ten motor je zjeb

  Čtyřtaktní motor co jde na tři válce nikdy, i kdyby měl 200kW a bral 5L.

Leave a Reply